+

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

ALBA-MACREL GROUP, S.L. “ALBA Maquinaria para la Construcción” 1957 yılında kuruldu ve 5 yıl sonra Sondika’daki yeni fabrikasına taşındı.
22500 m² alana kurulmuş tesislerinde çok çeşitli ve kaliteli ürünler sunmaktadırlar: kaldırma makineleri, kesme ve bükme makineleri ve hafif makineler. Şirketin değeri yalnızca ürünün kendisinde değil, aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası desteğinde yatmaktadır: asansörlerin çalıştırılması, kullanılması ve bakımı için uzman teknisyenlerin tecrübeleriyle destek ve yardım sunmaktadırlar.
1961’den beri, özellikle uluslararası pazar için oluşturulmuş ve talep ettiği ihtiyaçlara uyarlanmış bir İhracat Departmanı ve satış Sonrası Hizmeti bulunmaktadır. Alba Macrel dünya çapında 77 ülkede faaliyet göstermektedirler.

ATOS di Lazzarini Franca & C. S.N.C., 2003 yılında kapı ve pencere kolları üretimine başlamıştır. Yıllar geçtikçe, ürün yelpazesini giderek zenginleştirmekte ve müşterilerine daha fazla model sunmaktadır.
Hedef, rekabet gücüne, kaliteye, hizmete ve esas olarak Made in Italy’e odaklanmaktır. Kendi teknik ofisi (ATOS PRO) sayesinde sektördeki her ihtiyaca özel çözümler üretebilmektedir. Pirinç, çok çeşitli yüzeylerde işlenir ve sunulur: klasik sarı renkten kroma, nikele, çeşitli antikalara ve ayrıca 24K ALTIN kaplama, gümüş, vb. Birçok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Önerilen modeller, temel stillerin yanı sıra, yapay elmaslar, elle uygulanan cilalar, porselen veya mermer ile zenginleştirilmiş daha rafine bir tada sahiptir.
Atos Pro: 2014 yılında kendi teknik ve mühendislik stüdyosunu kurmuş olup, ürün yelpazesinin ve üretiminin gerçekleştirilmesini desteklemenin yanı sıra ürün projeleri, 3D çizimler, prototipler vb. geliştirmesi gereken firmalara hizmet vermektedir.

PARTNER ŞİRKETLER

SKYTECH EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

ALEZEN İŞ MAKİNELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

AKADIN TEKSTİL

HERA GRUP UKRAYNA TOB

HERA GRUP UK CO.

HERA GRUP SİNGAPUR PVT. LTD.

HERA GRUP LANKA PVT. LTD.

HERA GRUP SOMALİ LTD.ŞTİ.

HERA GRUP MALDİVLER PVT. LTD.